O Nas

Jesteśmy szkołą nauki jazdy, która może się pochwalić jedną z najwyższych zdawalności na egzaminie państwowym. Oznacza to, że szkolimy skutecznie i rzetelnie. Mamy do Państwa dyspozycji nowe samochody takie same jak te, na których WORD przeprowadza egzaminy państwowe. Posiadamy doskonale wykwalifikowaną kadrę, która szkoli w najwyższych standardach i z wykorzystaniem nowoczesnych środków dydaktycznych.

Pewny zawód? To kierowca zawodowy!

Szukasz pracy? Lub chciałbyś zmienić swój zawód? Ale nie wiesz na co? Przyjdź do nas na kurs prawa jazdy i kwalifikacji wstępnej to zrobimy z Ciebie prawdziwego kierowcę ciężarówki lub autobusu. Z takimi uprawnieniami znajdziesz pracę wszędzie !!!

Zobacz jakie realizujemy kursy

Zobacz jakie realizujemy kursy w najbliższym czasie

Na początek...

...skontaktuj się z nami.

Następnie...

...rozpocznij kurs.

A na koniec...

...zostań kierowcą!

O nas

Jesteśmy najstarszą firmą w regionie z ogromnym doświadczeniem, a także z najwyższymi wynikami zdawalności od wielu lat. Szkolmy już trzecie pokolenie kierowców!

Aktualności wszystkie

  • 2016-11-22

Najbliższe szkolenia

W grudniu zapraszamy na następujące szkolenia - 02.12.2016 - operator wózków jezdniowych - 05.12.2016 - kurs dla instruktorów nauki jazdy - 12.12.2016 - operator...

  • 2016-09-14

Rozpoczęcie szkoleń wrzesień-październik

W najbliższym czasie rozpoczynamy nabór na następujące kursy: Kurs wózka jezdniowego wszystkich typów 15.09 godz. 13:00 Kurs na żurawie przeładunkowe (HDS)...